Akcja Stołówkowo, czyli smacznie i zdrowo ruszyła 2 stycznia. Termin zgłoszeń do konkursu ogłosimy już niebawem! Do wygrania są warsztaty kulinarne i inne atrakcyjne nagrody.

Celem naszej akcji i konkursu jest zachęcenie osób odpowiedzialnych w szkołach za przygotowywanie posiłków, do poświęcenia uwagi aspektom kulinarnym i żywieniowym stołówkowych jadłospisów, poszerzania swojej wiedzy i szukania inspiracji na zdrowe i smaczne dania.

KONKURS

Jednodniowy warsztat do wartości 700 zł, który zostanie przeprowadzony przez ekspertów marki NESTLE PROFESSIONAL

Zestaw sprzętu gastronomicznego do wyposażenia szkolnej kuchni o łącznej wartości 500 zł netto każdy zestaw. W skład każdego zestawu wchodzić będzie: jeden blender TEFAL, jeden zestaw noży kuchennych DICK, jedna patelnia TEFAL, dziesięć fartuchów z logo NESTLE Professional.

Szkoły, które zgłoszą swoją pracę do konkursu, powalczą o warsztaty kulinarne, które zostaną przeprowadzone w zwycięskiej placówce przez Doradców Kulinarnych marki NESTLÉ Professional dla wszystkich osób zaangażowanych w działanie tej stołówki. Podczas tego wydarzenia zostaną przećwiczone zwycięskie przepisy pod doświadczonym okiem naszych specjalistów kulinarnych wsparte konsultacjami z naszym ekspertem ds. żywienia.

Podczas trwania całej akcji, zostanie też wyróżnionych przez jury 40 prac konkursowych, które zostaną nagrodzone zestawami sprzętu do wyposażenia stołówkowej kuchni.

Termin: Od 01-03-2018 r. do 13-04-2018 r.

Termin: Od 20-04-2018 r. do 01-06-2018 r.